Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálna webová stránka obce Výčapy Opatovce

Aktuálne oznamy

Vývoz komunálneho odpadu

 erb vycapy opatovce.jpg     Obecný úrad oznamuje občanom, že v pondelok 20. novembra 2017 sa uskutoční vývoz komunálneho odpadu a vývoz plastu a kovových obalov zo žltých zberných nádob. 

viac...


 

Detská lekárka oznamuje

     znak lekára   Detská lekárka, MUDr. Viera Uramová oznamuje, že dňa 21. novembra 2017 (utorok) sa v detskej ambulancii vo Výčapoch - Opatovciach bude ordinovať v čase od 11,00 - 14,00 hod.

viac...


 

Prerušenie distribúcie elektrickej energie

zsdis.jpg     Západoslovenská distribučná a.s. oznamuje občanom, že vo štvrtok 30. novembra 2017 v čase od 7,30 do 15,30 hod. bude z dôvodu vykonávania plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy prerušená dodávka elektrickej energie na  uliciach: Kultúrna 417/37, Výčapská - celá, Staničná - celá a V kúte - celá.

viac...


 

Výzva na zaplatenie nedoplatkov

     erb obceObecný úrad vyzýva občanov, ktorí zatiaľ neuhradili daň z nehnuteľností a poplatok za vývoz komunálneho odpadu, aby tieto nedoplatky uhradili počas stránkových dní v pokladni obecného úradu.

viac...


 

Možnosť registrácie na web stránke

     erb vycapy opatovce.jpgVažení občania, súčasťou našej webovej strány je i možnosť zasielania správ o jej aktualizácií pre registrovaných užívateľov. Stačí ak sa zaregistrujete a na váš e-mail budú pravidelne zasielané informácie o aktualizácii informácií na web stránke obce. Registráciu je možné vykonať kliknutím na nápis "Registrovať", ktorý sa nachádza v hornej časti stránky (nad obrázkom). Po kliknutí sa Vám otvorí stručný registračný formulár, v ktorom je nutné vyplniť vaše prihlasovacie meno a e-mail a zároveň určiť z ktorej oblasti si želáte dostávať informácie o zmenách. Celkovo si môžete vybrať z piatich oblastí:

  • Oznamy
  • Kultúra a šport
  • VZN
  • Uznesenia Obecného zastupiteľstva
  • Diskusia

     Po potvrdení registrácie bude na vami zadaný e-mail zaslaná správa s prihlasovacími údajmi. Svoju registráciu potvrdíte prvým prihlásením. V prípade, že sa neprihlásite do 14 dní, Vaša registrácia bude zrušená. Po úspešnej registrácií vám budú zasielané e-mailom novinky z oblastí o ktoré ste prejavili záujem pri registrácií. Veríme, že táto funkcia priblíži našim obyvateľom aktivity, ktoré sa v obci realizujú.

viac...


 
Položky 1-5 z 5

Súbory na stiahnutie:

Harmonogram vývozu komunálneho a separovaného odpadu na rok 2017


 

Cestovný poriadok autobusov a vlakov

Autobusové spojenie: Nitra - Lefantovce

 
Autobusové spojenie: Topoľčany - Nitra

 
Vlakové spojenie: Nové Zámky - Prievidza

 
webygroup

dnes je: 20.11.2017

meniny má: Félix

ÚvodÚvodná stránka