Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálna webová stránka obce Výčapy Opatovce

Aktuálne oznamy

Vývoz bioodpadu

erb vycapy opatovce.jpg     Obecný úrad oznamuje občanom, že vo štvrtok 19. apríla 2018 sa uskutoční vývoz bioodpadu z hnedých zberných nádob.

viac...


 

Vývoz plastu a kovových obalov

erb vycapy opatovce - kópia.jpg     Obecný úrad oznamuje občanom, že v piatok 20. apríla 2018 sa uskutoční vývoz plastu a kovových obalov zo žltých zberných nádob.

viac...


 

Vývoz bioodpadu na zberný dvor

erb vycapy opatovce.jpg

     Obecný úrad oznamuje občanom, že zber BIOodpadu na zbernom dvore v areáli bývalej ČOV sa uskutoční:
- každý piatok v čase od 13,00 - 15,00 hod.
- každú párnu sobotu v čase od 9,00 - 12,00 hod. 
(21. apríl, 5. máj, 19. máj)

viac...


 

Vývoz komunálneho odpadu

 erb vycapy opatovce.jpg    Obecný úrad oznamuje občanom, že v pondelok 23. apríla 2018 sa uskutoční vývoz komunálneho odpadu.

viac...


 

Obecný úrad oznamuje

erb vycapy opatovce.jpg    Obecný úrad dôrazne upozorňuje nájomcov hrobových miest na miestnych cintorínoch, aby si pred akoukoľvek ÚPRAVOU HROBOVÉHO MIESTA (výmena pomníka, krytia, celková rekonštrukcia hrobového miesta vrátane nových základov) podali na obecnom úrade Žiadosť o súhlas k úprave hrobového miesta.

    Nedodržanie tejto povinnosti bude považované za porušenie Prevádzkového poriadku pohrebísk na území Obce Výčapy - Opatovce a bude možné nájomcovi uložiť pokutu až do výšky 663,- €. 

viac...


 

Vedúca obecnej knižnice žiada čitateľov

erb vycapy opatovce.jpg     Vedúca obecnej knižnice žiada čitateľov, ktorí majú dlhšiu dobu požičané knihy, aby ich vrátili späť do knižnice.
     Obecná knižnica je otvorená každú stredu v čase od 13,00 - 17,00 hod.

viac...


 

Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Nitre informuje občanov

hasiči.jpg

Vážení spoluobčania!

Na Slovensku sa opäť začína jar a každý začína s údržbou svojho okolia, najmä záhrad a dvorov po uplynulej zime, následkom čoho sa hromadí rastlinný a drevný odpad. Medzi vaše pracovné činnosti v mnohých prípadoch patrí aj nie veľmi žiaduce vypaľovanie trávy a spaľovanie nahromadeného odpadu. Je to síce najrýchlejší spôsob likvidácie, ale zároveň si položme otázku, či je to i ten najbezpečnejší a naj ekologickejší spôsob. Vypaľovanie trávy je nielen protizákonné ale aj nebezpečné a nie sú zriedkavé prípady, že ľudia naň doplatia životom.

viac...


 
Položky 1-7 z 8

Súbory na stiahnutie:

Harmonogram vývozu komunálneho a separovaného odpadu


 

Cestovný poriadok autobusov a vlakov

Autobusové spojenie: Nitra - Lefantovce

 
Autobusové spojenie: Nitra - Topoľčany

 
Vlakové spojenie: Nové Zámky - Prievidza

 
webygroup

dnes je: 19.4.2018

meniny má: Jela

ÚvodÚvodná stránka