Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálna webová stránka obce Výčapy Opatovce

Aktuálne oznamy

Detská lekárka oznamuje

      znak lekáraDetská lekárka, MUDr. Viera Uramová oznamuje pacientom, že v dňoch od 18. -  22. júna 2018 sa bude ordinovať len v detskej ambulancii vo Výčapoch - Opatovciach a to denne v čase od 10,00 - 12,00 hod

viac...


 

Vývoz komunálneho odpadu

 erb vycapy opatovce.jpg    Obecný úrad oznamuje občanom, že v pondelok 18. júna 2018 sa uskutoční vývoz komunálneho odpadu.

     Prosíme občanov z Hlavnej ulice, kde momentálne prebieha rekonštrukcia chodníkov, aby smetné nádoby vyložili pred dom v predstihu, nakoľko zber odpadu sa v tejto časti obce uskutoční v čase od 6,00 do 7,00 hod.

viac...


 

Vývoz plastu a kovových obalov

erb vycapy opatovce - kópia.jpg     Obecný úrad oznamuje občanom, že v stedu 20. júna 2018 sa uskutoční vývoz plastu a kovových obalov zo žltých zberných nádob.

viac...


 

ZO Jednoty dôchodcov Slovenska pozýva

JDS.jpg

     Základná organizácia Jednoty dôchodcov Slovenska Výčapy - Opatovce pozýva všetkých dôchodcov na 7. ročník športových hier seniorov, ktoré sa uskutočnia v stredu 20. júna 2018  o 15,00 hod. v areáli kultúrneho domu

     O občerstvenie a dobrú zábavu je postarané.

viac...


 

Všeobecný lekár oznamuje

lekár.jpg   Všeobecný lekár pre dospelých, MUDr. Jozef Kolenčík, oznamuje pacientom, že v mesiacoch jún, júl a august 2018 bude každý piatok čerpať dovolenku. Počas dovolenky budú ošetrené len akútne stavy, nasledovne:

Ambulancia Dolné Lefantovce: v čase od 7,00 do 8,00 hod.

Ambulancia Výčapy - Opatovce: v čase od 8,00 do 9,00 hod.

viac...


 

Lekáreň sv. Cyrila a Metoda oznamuje

LEKáREň.jpg   RNDr. Darina Janoušková oznamuje, že počas mesiacov jún, júl a august 2018 bude každý piatok z dôvodu čerpania dovolenky Lekáreň sv. Cyrila a Metoda ZATVORENÁ.

viac...


 

Okresné riaditeľstvo HaZZ v Nitre vyhlasuje čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

     logo HaZZOkresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Nitre vyhlasuje čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru v celom územnom obvode okresu Nitra a okresu Šaľa od 00,00 hod. dňa 15. júna 2018 až do odvolania. 

viac...


 
Položky 1-7 z 12

Súbory na stiahnutie:

Harmonogram vývozu komunálneho a separovaného odpadu


 

Cestovný poriadok autobusov a vlakov

Autobusové spojenie: Nitra - Lefantovce

 
Autobusové spojenie: Nitra - Topoľčany

 
Vlakové spojenie: Nové Zámky - Prievidza

 
webygroup

dnes je: 18.6.2018

meniny má: Vratislav

ÚvodÚvodná stránka