Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Oficiálna webová stránka obce Výčapy Opatovce

Aktuálne oznamy

Detská lekárka oznamuje

     znak lekára Detská lekárka, MUDr. Viera Uramová oznamuje, že v piatok 26. mája 2017 sa bude ordinovať len v detskej ambulancii vo Výčapoch - Opatovciach a to v čase od 07,30 do 11,00 hod. 

viac...


 

Vývoz veľkoobjemového odpadu

erb vycapy opatovce.jpg     Obecný úrad oznamuje, že plánovaný zber veľkoobjemového odpadu sa z technických príčin uskutoční až v dňoch 2. a 3. júna 2017

     Kontajnery budú pristavené na zbernom dvore v areáli čističky odpadových vôd, pri kompostárni. Presný čas zberu upresníme prostredníctvom miestneho rozhlasu. 

viac...


 

Zmena cestovného poriadku

    ariva.jpg Arriva Nitra oznamuje cestujúcim, že od 1. júna 2017 sa mení prímestský cestovný poriadok linky 406405 Topoľčany – Koniarovce – Zbehy - Nitra.

Výpis zmien:

  • Spoj 22 s odchodom zo zastávky Koniarovce, rázc. k žel. st. o 10.00 h, posunutý na odchod 10.05 h
  • Spoj 48 s odchodom z AS Nitra o 10.00 h, posunutý na odchod 10.10 h

viac...


 

Názvy ulíc a pridelenie orientačných čísel

     erb obce Obecný úrad oznamuje občanom, že do registra adries boli zapísané ulice v obci a pridelené orientačné čísla všetkým rodinným domom. To znamená, že každý rodinný dom má doterajšie súpisné číslo a k nemu priradenú ulicu s orientačným číslom. Každému vlastníkovi nehnuteľnosti bude domov zaslané oznámenie o pridelení orientačného čísla.

   Podľa zákona o občianskych preukazoch je povinnosťou každého občana požiadať Okresné riaditeľstvo PZ o vydanie nového občianskeho preukazu do 30 dní s názvom ulice a orientačného čísla. Táto výmena občianskeho preukazu je bez poplatku.

     Bližšie informácie na tel. čísle: 037/7795150 alebo 0908 726 873

viac...


 
Položky 1-4 z 4

Súbory na stiahnutie:

Harmonogram vývozu komunálneho a separovaného odpadu na rok 2017


 

Cestovný poriadok autobusov a vlakov

Autobusové spojenie: Nitra - Lefantovce

 
Autobusové spojenie: Topoľčany - Nitra

 
Vlakové spojenie: Nové Zámky - Prievidza

 
webygroup

dnes je: 25.5.2017

meniny má: Urban

ÚvodÚvodná stránka