Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Prehlásenie o prístupnosti

     Webové sídlo obce Výčapy – Opatovce www.vycapy-opatovce.sk sa v čo najväčšej miere snaží o dodržiavanie platnej legislatívy v oblasti prístupnosti webových stránok, a to najmä zákona 275/2006 Z.z. o informačných systémoch verejnej správy v znení neskorších predpisov a platného výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch informačných systémov verejnej správy.

     Webové sídlo www.vycapy-opatovce.sk je vytvorené s ohľadom na maximálnu prístupnosť obsahu a funkčnosť. Veľkosť písma je definovaná v relatívnych jednotkách a obsah je možné jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.

     Webové sídlo www.vycapy-opatovce.sk je oficiálnym sídlom obce Výčapy – Opatovce.

     Sme si vedomí toho, že niektoré staršie súbory môžu byť zverejnené v súbore DOC. Tieto nedostatky v čo najkratšom čase odstránime. V prípade zistenia akéhokoľvek nedostatku nás prosím kontaktujte na: webmaster@vycapy-opatovce.sk Za každý podnet, ktorý prispeje k vylepšeniu nášho webového sídla dopredu ďakujeme.

 

SPRÁVCA OBSAHU:

Obec Výčapy – Opatovce
Výčapy – Opatovce 467
951 44 Výčapy - Opatovce

 

TECHNICKÝ PREVÁDZKOVATEĽ:

WEBY GROUP, s.r.o.
Nižovec 2a
960 01 Zvolen
www.webygroup.sk


 
 

 

 

webygroup

dnes je: 22.2.2017

meniny má: Etela

ÚvodÚvodná stránka