Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Súťaž o najkrajšiu záhradu - HLASOVANIE

Obec Výčapy – Opatovce vyhlasila SÚŤAŽ O NAJKRAJŠIU ZÁHRADU (predzáhradku, balkón). Sme radi, že sa našlo zopár nadšených "záhradkárov", ktorí prispeli svojimi krásnymi záhradami. 

Do súťaže bolo možné prispievať do 31. augusta.

Víťaza určia návštevníci internetovej stránky obce, ktorí po prihlásení budú mať možnosť hlasovať za jednotlivé fotografie. Každý hlasujúci môže za jednotlivú fotografiu hlasovať len raz a to pridelením bodov od 1 do 5.

Hlasovanie bude prebiehať až do 30. septembra 2017. Po tomto termíne sa nazbierané body spočítajú a víťazom sa stane záhradkar, ktorého záhrada získa najväčší počet bodov.


Možnosť registrácie na web stránke

Važení občania, súčasťou našej webovej strány je i možnosť zasielania správ o jej aktualizácií pre registrovaných užívateľov. Stačí ak sa zaregistrujete a na váš e-mail budú pravidelne zasielané informácie o aktualizácii informácií na web stránke obce. Registráciu je možné vykonať kliknutím na nápis "Registrovať", ktorý sa nachádza v hornej časti stránky (nad obrázkom). Po kliknutí sa Vám otvorí stručný registračný formulár, v ktorom je nutné vyplniť vaše prihlasovacie meno a e-mail a zároveň určiť z ktorej oblasti si želáte dostávať informácie o zmenách. Celkovo si môžete vybrať z piatich oblastí:

  • Oznamy
  • Kultúra a šport
  • VZN
  • Uznesenia Obecného zastupiteľstva
  • Diskusia

Po potvrdení registrácie bude na vami zadaný e-mail zaslaná správa s prihlasovacími údajmi. Svoju registráciu potvrdíte prvým prihlásením. V prípade, že sa neprihlásite do 14 dní, Vaša registrácia bude zrušená. Po úspešnej registrácií vám budú zasielané e-mailom novinky z oblastí o ktoré ste prejavili záujem pri registrácií. Veríme, že táto funkcia priblíži našim obyvateľom aktivity, ktoré sa v obci realizujú.

webygroup

dnes je: 20.9.2017

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

ÚvodÚvodná stránka