Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

Vitajte na diskusnom fóre obce Výčapy - Opatovce

Po viacročnom fungovaní obecného portálu www.vycapy-opatovce.sk sme pristúpili k vytvoreniu verejnej diskusie, ktorá bude slúžiť na vyjadrenie názorov našich občanov. Dúfame, že táto diskusia pomôže poukázať na problémy, ktoré vás trápia a my sa ich budeme snažiť vyriešiť. Samozrejme, ak to bude v našich silách.

Verejná diskusia nie je nástroj na podávanie sťažností, podnetov, či žiadostí Obecnému úradu Výčapy - Opatovce. Za týmto účelom treba kontaktovať priamo zamestnancov Obecného úrad Výčapy – Opatovce na info@vycapy-opatovce.sk alebo podatelna@vycapy-opatovce.sk

Spôsob prispievania

Diskusia sa bude riadiť pravidlami, ktoré budú umožňovať neanonymným prispievateľom uverejňovať príspevky bez cenzúry. Anonymné príspevky budú podliehať schvaľovaniu administrátorom.

Neanonymné príspevky

Návštevníci stránky majú možnosť sa zaregistrovať vyplnením registračného formulára REGISTROVAŤ. Diskutujúci môžu používať vlastné užívateľské mena – nicky. Neanonymné príspevky nebude administrátor schvaľovať. Diskusné príspevky, ktoré nie sú v súlade s pravidlami diskusie budú vymazané. Používateľom, ktorí pravidlá diskusie budú porušovať systematicky a pravidelne bude zablokovaný prístup.

Anonymné príspevky

Do diskusie nebudú automaticky zaraďované anonymné príspevky Anonymne príspevky bude administrátor schvaľovať podľa stanovených pravidiel a vyhradzuje si tiež právo neuverejniť príspevky obsahujúce dohady a nepotvrdené fakty, ktoré by mohli viesť k poškodeniu dobrého mena dotknutého.

Pravidlá diskusie

Do diskusie nebudú zaraďované príspevky:

  • porušujúce platné zákony Slovenskej republiky,
  • obsahujúce vulgárne, zosmiešňujúce a hanlivé výrazy,
  • výrazy, ktoré by vzbudzovali verejné pohoršenie,
  • porušujúce autorský zákon,
  • podporujúce násilie, rasizmus alebo nenávisť voči jednotlivcovi alebo skupine osôb,
  • obsahujúce reklamu a propagujúce komerčné služby a produkty,
  • obsahujúce osobné a citlivé údaje občanov,
  • obsahujúce dohady a nepotvrdené fakty, ktoré by mohli viesť k poškodeniu dobrého mena dotknutého.

Diskusné príspevky sú uverejnené bez gramatickej, štylistickej či jazykovej úpravy spolu s uvedením autorstva (prezývky, alebo skutočného mena). Za obsahovú, jazykovú a štylistickú úroveň zodpovedá sám autor. Administrátor stránky nie je zodpovedný za obsah, jazykovú a štylistickú úpravu príspevku, avšak je zodpovedný za riadenie diskusie.


 
pridané 19.9.2018 21:36:46

Ad: Cyklotrasa

Ďakujem za odpoveď. Je mi ľúto, že neodkryjete ten čiastočný plán.
Zároveň navrhujem, aby ste nemuseli takto čiastkovo odpisovať v diskusii, pridajte problematiku cyklotrasy do pravého panela na stránke obce. Aktualizujte. Pridajte tam aj iné projekty, zámery. Obyvatelia obce pravdepodobne majú málo času na čítanie zápisnice zastupiteľstva.

Edita


 

Dobrý deň, dopredu som nechcel podávať informácie, ktoré ešte neboli potvrdené, avšak nakoľko je odsúhlasená táto čiastočná varianta, môžem zverejniť už túto informáciu.

Na základe pokynu predchádzajúceho dohovoru so zástupcami MH Invest s.r.o., Slovenským vodohospodárskym podnikom š.p. ako aj zástupcami iných inštitúcií, v krátkej dobe bude na korune hrádze zrealizované uloženie vyfrézovaného materiálu z rekonštrukcie ciest na trase - most Čakajovce – most R1A – Nitra Zelokvet/Tesco. V rámci tejto činnosti bude vykonaný najprv postrek proti zaburinenej časti koruny hrádze, zrovnanie povrchu s následným rozhrnutím vyfrézovaného materiálu, jeho zhutnenia a uzatvárací postrek. Rozhrnutie vyfrézovaného materiálu bude vykonané finišerom na šírku 2,5 metra, hrúbka po povalcovaní bude 15 cm. V následnej etape bude vykonané doplnenie potrebného materiálu podľa projektovej dokumentácie na šírku koruny hrádze 3 metre, pričom vrchná asfaltová vrstva 4 cm bude zrealizovaná po pokládke obrubníkov po okraji hrádze. Osadenie obrubníkov bude zrealizované z dôvodu spevnenia okrajov cyklotrase, aby sa zabránilo „lámaniu“ okraju asfaltovej vrstvy, nakoľko v prípade potreby sa po tejto budú pohybovať jednak vozidlá záchranárskych zložiek ako aj vozidlá údržby.

Prípadné nové informácie budú zverejňované.

S pozdravom

Jozef Holúbek, starosta obce

webygroup

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka