Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

Vitajte na diskusnom fóre obce Výčapy - Opatovce

Po viacročnom fungovaní obecného portálu www.vycapy-opatovce.sk sme pristúpili k vytvoreniu verejnej diskusie, ktorá bude slúžiť na vyjadrenie názorov našich občanov. Dúfame, že táto diskusia pomôže poukázať na problémy, ktoré vás trápia a my sa ich budeme snažiť vyriešiť. Samozrejme, ak to bude v našich silách.

Verejná diskusia nie je nástroj na podávanie sťažností, podnetov, či žiadostí Obecnému úradu Výčapy - Opatovce. Za týmto účelom treba kontaktovať priamo zamestnancov Obecného úrad Výčapy – Opatovce na info@vycapy-opatovce.sk alebo podatelna@vycapy-opatovce.sk

Spôsob prispievania

Diskusia sa bude riadiť pravidlami, ktoré budú umožňovať neanonymným prispievateľom uverejňovať príspevky bez cenzúry. Anonymné príspevky budú podliehať schvaľovaniu administrátorom.

Neanonymné príspevky

Návštevníci stránky majú možnosť sa zaregistrovať vyplnením registračného formulára REGISTROVAŤ. Diskutujúci môžu používať vlastné užívateľské mena – nicky. Neanonymné príspevky nebude administrátor schvaľovať. Diskusné príspevky, ktoré nie sú v súlade s pravidlami diskusie budú vymazané. Používateľom, ktorí pravidlá diskusie budú porušovať systematicky a pravidelne bude zablokovaný prístup.

Anonymné príspevky

Do diskusie nebudú automaticky zaraďované anonymné príspevky Anonymne príspevky bude administrátor schvaľovať podľa stanovených pravidiel a vyhradzuje si tiež právo neuverejniť príspevky obsahujúce dohady a nepotvrdené fakty, ktoré by mohli viesť k poškodeniu dobrého mena dotknutého.

Pravidlá diskusie

Do diskusie nebudú zaraďované príspevky:

  • porušujúce platné zákony Slovenskej republiky,
  • obsahujúce vulgárne, zosmiešňujúce a hanlivé výrazy,
  • výrazy, ktoré by vzbudzovali verejné pohoršenie,
  • porušujúce autorský zákon,
  • podporujúce násilie, rasizmus alebo nenávisť voči jednotlivcovi alebo skupine osôb,
  • obsahujúce reklamu a propagujúce komerčné služby a produkty,
  • obsahujúce osobné a citlivé údaje občanov,
  • obsahujúce dohady a nepotvrdené fakty, ktoré by mohli viesť k poškodeniu dobrého mena dotknutého.

Diskusné príspevky sú uverejnené bez gramatickej, štylistickej či jazykovej úpravy spolu s uvedením autorstva (prezývky, alebo skutočného mena). Za obsahovú, jazykovú a štylistickú úroveň zodpovedá sám autor. Administrátor stránky nie je zodpovedný za obsah, jazykovú a štylistickú úpravu príspevku, avšak je zodpovedný za riadenie diskusie.


 
pridané 4.9.2015 14:53:04

imigranti

Dobry den, pan zastupca obce,

dakujeme za vysvetlenie podmienok pre ziadost o azyl na uzemi SR, ale otazka bola polozena inak a uplne jednoducho. Ludi zauima, ci ano ale nie. Dakujeme za strucnu jasnu a nevyhybavu odpoved.


 

Vážený diskutujúci,

k Vášmu doplňujúcemu dotazu si na úvod dovolím uviesť, že orgánmi obce sú jednak obecné zastupiteľstvo a starosta obce, ktorý je jej štatutárnym zástupcom. O základných otázkach života obce rozhoduje obecné zastupiteľstvo. Obecné zastupiteľstvo vo Výčapoch – Opatovciach na svojich predcházajúcich zasadnutiach neriešilo problematiku migrantov resp. utečencov. Nebolo ani prijaté žiadne uznesenie, ktoré by danú problematiku riešilo resp. schválilo alebo neschválilo ubytovanie rodín utečencov v obci.
Odpoveď na Váš dotaz : Jedná sa o zámer občianskeho združenia a nie o zámer obce.

Neberte to v zlom, pokiaľ máte výhrady resp. nesúhlasíte s tým, aby v obci boli umiestnený migranti resp. utečenci, je potrebné sa vyjadriť osobne, verejne a nie sa schovávať za „ľudí“.
Vo svojom predchádzajúcom príspevku som uviedol webovú stránku, prostredníctvom ktorej sa môžete takisto dotazovať členov združenia na ich prezentované zámery, týkajúce sa poskytnutia ubytovania v obci dvom utečeneckým rodinám.


S pozdravom

Jozef Holúbek

webygroup

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka