Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

Vitajte na diskusnom fóre obce Výčapy - Opatovce

Po viacročnom fungovaní obecného portálu www.vycapy-opatovce.sk sme pristúpili k vytvoreniu verejnej diskusie, ktorá bude slúžiť na vyjadrenie názorov našich občanov. Dúfame, že táto diskusia pomôže poukázať na problémy, ktoré vás trápia a my sa ich budeme snažiť vyriešiť. Samozrejme, ak to bude v našich silách.

Verejná diskusia nie je nástroj na podávanie sťažností, podnetov, či žiadostí Obecnému úradu Výčapy - Opatovce. Za týmto účelom treba kontaktovať priamo zamestnancov Obecného úrad Výčapy – Opatovce na info@vycapy-opatovce.sk alebo podatelna@vycapy-opatovce.sk

Spôsob prispievania

Diskusia sa bude riadiť pravidlami, ktoré budú umožňovať neanonymným prispievateľom uverejňovať príspevky bez cenzúry. Anonymné príspevky budú podliehať schvaľovaniu administrátorom.

Neanonymné príspevky

Návštevníci stránky majú možnosť sa zaregistrovať vyplnením registračného formulára REGISTROVAŤ. Diskutujúci môžu používať vlastné užívateľské mena – nicky. Neanonymné príspevky nebude administrátor schvaľovať. Diskusné príspevky, ktoré nie sú v súlade s pravidlami diskusie budú vymazané. Používateľom, ktorí pravidlá diskusie budú porušovať systematicky a pravidelne bude zablokovaný prístup.

Anonymné príspevky

Do diskusie nebudú automaticky zaraďované anonymné príspevky Anonymne príspevky bude administrátor schvaľovať podľa stanovených pravidiel a vyhradzuje si tiež právo neuverejniť príspevky obsahujúce dohady a nepotvrdené fakty, ktoré by mohli viesť k poškodeniu dobrého mena dotknutého.

Pravidlá diskusie

Do diskusie nebudú zaraďované príspevky:

  • porušujúce platné zákony Slovenskej republiky,
  • obsahujúce vulgárne, zosmiešňujúce a hanlivé výrazy,
  • výrazy, ktoré by vzbudzovali verejné pohoršenie,
  • porušujúce autorský zákon,
  • podporujúce násilie, rasizmus alebo nenávisť voči jednotlivcovi alebo skupine osôb,
  • obsahujúce reklamu a propagujúce komerčné služby a produkty,
  • obsahujúce osobné a citlivé údaje občanov,
  • obsahujúce dohady a nepotvrdené fakty, ktoré by mohli viesť k poškodeniu dobrého mena dotknutého.

Diskusné príspevky sú uverejnené bez gramatickej, štylistickej či jazykovej úpravy spolu s uvedením autorstva (prezývky, alebo skutočného mena). Za obsahovú, jazykovú a štylistickú úroveň zodpovedá sám autor. Administrátor stránky nie je zodpovedný za obsah, jazykovú a štylistickú úpravu príspevku, avšak je zodpovedný za riadenie diskusie.


 
pridané 29.1.2015 15:56:03

referendum 2015

Dobrý deň, k dnešnému vysielaniu dedinského rozhlasu k blížiacemu sa referendu chcem podotknúť dve veci.
1.Agitácia v prospech jednej skupiny nie je na mieste - nakolko obecné zastupitelstvo je pre všetkých občanov a osobné názory sa nevyjadrujú cez obecný rozhlas. Ak by AZR podala toto hlásenie ako platenú reklamu a oznam by bol vysielaný ako označená platená reklama, tak je to iné.
2. Myslím si, že v obci žijú inteligentní ludia, ktorí nepotrebujú návod ako sa majú pri hlasovaní zachovať a úplne im postačí oznámiť miesto a čas konania referenda. Účasť, respektíve neúčasť v referende je občianske právo a nie povinnosť a zároveň každého osobná vec.

Jana


 

Dobrý deň pani Jana,

včerajšia popoludňajšia relácia, ktorá bola odvysielaná prostredníctvom obecného rozhlasu nebol môj osobný názor a vôbec nič spoločné s tým nemá obecné zastupiteľstvo.
Mojou pracovnou náplňou je hlásenie relácii prostredníctvom obecného rozhlasu a okrem iných rôznych správ a oznamov patrí aj takýto typ relácie do mojej pracovnej náplne.
Čo sa týka včerajšej relácie je to platená rozhlasová relácia, o ktorú nás žiadala Aliancia za rodinu a my sme im reláciu odvysielali a ešte aj budeme, tak ako sme v minulosti vysielali platené politické reklamy pred voľbami, tak sme odvysielali reláciu aj k referendu.
Z technických príčin som včera reláciu k referendu odvysielala spolu s ostatnými správami. Ostatné dni to bude hlásené zvlášť.
Súhlasím s Vami, že občania našej obce sú inteligentní a zároveň Vám dávam za pravdu, že ich rozhodnutie zúčastniť sa referenda je na ich slobodnej vôli.

Prajem príjemný deň

S pozdravom

Arpášová Barbora

webygroup

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka