Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Výčapy - Opatovce

Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Výčapy - Opatovce

Operačný program - OP Konkurencieschopnosť a Hospodársky rast

Spolufinancovaný z ERDF

Prioritná os - Prioritná os 2 - Energetika

Opatrenie - Budovanie a modernizácia verejného osvetlenia pre mestá a obce a poskytovanie poradenstva v oblasti energetiky

Heslo: „Investícia do Vašej budúcnosti“

Riadiaci orgán: Ministerstvo hospodárstva SR

 Odkaz na internetové stránky riadiaceho orgánu a operačného programu: www.hospodarstvo.gov.sk

Názov a sídlo prijímateľa - Obec Výčapy - Opatovce, Výčapy - Opatovce 467,

951 44  Výčapy - Opatovce 

Výška poskytnutého príspevku: 131 785,61 €

Začiatok realizácie projektu: 10/2015

Ukončenie realizácie projektu: 04/2016

Projekt.jpg

Miesto realizácie projektu: Obec Výčapy - Opatovce

Názov projektu: Rekonštrukcia verejného osvetlenia v obci Výčapy - Opatovce

Opis projektu: Predmetom realizovaného projektu bola kompletná modernizácia osvetlenia v obci Výčapy -  Opatovce. Technický stav verejeného osvetelneia v obci bol nevyhovujúci. Nefunkčné body osvetľovacej sústavy priamo znižovali bezpečnosť verejných priestranstiev, vysoká energetická náročnosť sústavy zase odčerpávala značné množstvo finančných prostriedkov z rozpočtu obce. Samostatným problémom bol aj negatívny dopad na životné prostredie, v dôsledku používania nevhodných technológií.

     Hlavnou aktivitou realizovaného projektu bola rekonštrukcia a modernizácia verejného osvetlenia. Realizáciu uvedených aktivít zabezpečoval vybraný dodávateľ, ktorý postupoval v súlade s predloženou technickou dokumentáciou.

     Predmetom realizácie uvedenej aktivity bola kompletná výmena svietidiel a svetelných zdrojov, vrátane doplnenia nových svetelných bodov, výmena a nové prerozdelenie rozvádzačov verejného osvetlenia a ich vetiev a ostatné nevyhnutné práce potrebné pre zabezpečenie plnej funkčnosti a energetickej efektívnosti sústavy verejného osvetlenia. Významnou súčasťou projektu bola realizácia svetelno technických meraní po ukončení technickej realizácie projektu.

 


 
webygroup

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka