Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Diskusia

Vitajte na diskusnom fóre obce Výčapy - Opatovce

Po viacročnom fungovaní obecného portálu www.vycapy-opatovce.sk sme pristúpili k vytvoreniu verejnej diskusie, ktorá bude slúžiť na vyjadrenie názorov našich občanov. Dúfame, že táto diskusia pomôže poukázať na problémy, ktoré vás trápia a my sa ich budeme snažiť vyriešiť. Samozrejme, ak to bude v našich silách.

Verejná diskusia nie je nástroj na podávanie sťažností, podnetov, či žiadostí Obecnému úradu Výčapy - Opatovce. Za týmto účelom treba kontaktovať priamo zamestnancov Obecného úrad Výčapy – Opatovce na info@vycapy-opatovce.sk alebo podatelna@vycapy-opatovce.sk

Spôsob prispievania

Diskusia sa bude riadiť pravidlami, ktoré budú umožňovať neanonymným prispievateľom uverejňovať príspevky bez cenzúry. Anonymné príspevky budú podliehať schvaľovaniu administrátorom.

Neanonymné príspevky

Návštevníci stránky majú možnosť sa zaregistrovať vyplnením registračného formulára REGISTROVAŤ. Diskutujúci môžu používať vlastné užívateľské mena – nicky. Neanonymné príspevky nebude administrátor schvaľovať. Diskusné príspevky, ktoré nie sú v súlade s pravidlami diskusie budú vymazané. Používateľom, ktorí pravidlá diskusie budú porušovať systematicky a pravidelne bude zablokovaný prístup.

Anonymné príspevky

Do diskusie nebudú automaticky zaraďované anonymné príspevky Anonymne príspevky bude administrátor schvaľovať podľa stanovených pravidiel a vyhradzuje si tiež právo neuverejniť príspevky obsahujúce dohady a nepotvrdené fakty, ktoré by mohli viesť k poškodeniu dobrého mena dotknutého.

Pravidlá diskusie

Do diskusie nebudú zaraďované príspevky:

  • porušujúce platné zákony Slovenskej republiky,
  • obsahujúce vulgárne, zosmiešňujúce a hanlivé výrazy,
  • výrazy, ktoré by vzbudzovali verejné pohoršenie,
  • porušujúce autorský zákon,
  • podporujúce násilie, rasizmus alebo nenávisť voči jednotlivcovi alebo skupine osôb,
  • obsahujúce reklamu a propagujúce komerčné služby a produkty,
  • obsahujúce osobné a citlivé údaje občanov,
  • obsahujúce dohady a nepotvrdené fakty, ktoré by mohli viesť k poškodeniu dobrého mena dotknutého.

Diskusné príspevky sú uverejnené bez gramatickej, štylistickej či jazykovej úpravy spolu s uvedením autorstva (prezývky, alebo skutočného mena). Za obsahovú, jazykovú a štylistickú úroveň zodpovedá sám autor. Administrátor stránky nie je zodpovedný za obsah, jazykovú a štylistickú úpravu príspevku, avšak je zodpovedný za riadenie diskusie.


 
pridané 31.10.2018 10:37:49

ubytovna

Dobry den, chcem sa spytat, vraj sa ma na Skycove zrekonstruovat byvala "susiaren/Tesla" na ubytovnu pre Ukrajincov... Je to pravda?

Marcela Koníčková


 

Dobrý deň pani Koníčková,

V mesiaci september bola na obec vlastníkom predmetnej nehnuteľnosti, spoločnosťou Martyre, s.r.o. Nitra, doručená žiadosť o stanovisko k zámeru zmeny jestvujúceho areálu „Tabakárne“ prestavbou, prístavbou a nadstavbou na ubytovňu. V predmetnej veci prebehlo aj pracovné stretnutie za prítomnosti štatutára spoločnosti ako aj projektanta. Na tomto pracovnom stretnutí bol odprezentovaný zámer realizácie s vyjadrením, že predmetná ubytovňa by mala byť využívaná nízkym a stredným manažmentom spoločnosti Jaguar. Nakoľko prezentácia nebola súhlasná s predloženým zámerom, štatutár spoločnosti bol požiadaný o zosúladenie tohto stavu. Minulý týždeň nám bola doručená nová štúdia, avšak z uvedenej spoločnosti sa nikto neohlásil.

Žiadne súhlasné stanovisko vydané nebolo a nebola ani doručená žiadosť o vydanie stavebného povolenia na stavebný úrad. Fámy, ktoré sa začali šíriť považujem za útok na moju osobu pred voľbami.

Toľko v skratke k Vašej otázke.

Jozef Holúbek

webygroup

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka